Montaż

Montaż to najważniejszy etap w trakcie naszej współpracy. Nawet najlepsze i najdroższe okna tracą większość  swoich właściwości, jeśli źle je zamontować. Nagle okazuje się, że wydali Państwo pieniądze na coś, co nie jest warte swojej ceny. Dlatego na ten etap zwracamy szczególną uwagę. Nasze grupy montażowe mają wieloletnie doświadczenie w pracy ze stolarką otworową. Zarówno dla klientów indywidualnych jak i hurtowych.

Wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały, stroniąc od budżetowych zamienników. Stawiamy na obsługę na najwyższym poziomie. W trakcie montażu jedynym zmartwieniem
klienta jest udostępnienie miejsca, gdzie będzie odbywać się montaż, oraz zagwarantowanie dostępu do prądu. Jeśli z jakiegoś powodu istnieją problemy z dostarczeniem energii elektrycznej, też jesteśmy na taką sytuację przygotowani. Posiadamy agregaty prądotwórcze, które przywozimy na miejsce.

Żadna forma montażu stolarki nas nie zaskoczy. Jeśli wybierzesz rozwiązanie inne niż klasyczne – czy to będzie ciepły montaż na taśmach paroszczelnych/paroprzepuszczalnych, taśmach rozprężnych albo na konsolach w warstwie ocieplenia – dostarczymy odpowiednie rozwiązania. Wykonamy wszystko zgodnie ze sztuką budowlaną przy zachowaniu wszelkich norm narzuconych przez dostawców materiałów montażowych.

ETAPY MONTAŻU