Nowoczesne bramy garażowe

Innowacyjna technologia nie robi aż takiego wrażenia, jeśli nie jest wspierana przez oryginalny design i nie daje poczucia bezpieczeństwa użytkownikom. Nasze bramy garażowe łączą wszystkie te kluczowe elementy w jeden wyjątkowy produkt. Stawiamy przede wszystkim na jakość, solidność i precyzję wykonania, ale w żadnym razie nie zapominamy o walorach estetycznych czy spełnieniu norm zapisanych w aktualnych przepisach prawa. Dlatego oferujemy bramy w różnych wariantach kolorystycznych, aby mogli je Państwo z łatwością dopasować do otoczenia, w którym będą się znajdować.

W naszej ofercie posiadamy bramy segmentowe, dwuskrzydłowe, bramy rolowane oraz bramy przemysłowe. Co ważne, wszystkie nasze produkty wykonywane są pod indywidualne zamówienia, zgodnie z podanymi przez klientów kryteriami. Jesteśmy w stanie zaprojektować bramę, która doskonale sprawdzi się praktycznie w każdym miejscu: w domu, w budynku mieszkalnym, magazynie, czy centrum logistycznym.

Czytaj więcej »

Trwałość na lata, ponadczasowy wygląd

Nasze produkty tworzone są z myślą o długotrwałej pracy – w Państwa garażach, domach, magazynach montujemy bramy wykonane z najlepszych materiałów, które będą niezawodnie działać przez wiele lat. Są one odporne na skrajne warunki atmosferyczne, jakie mogą panować na zewnątrz: ujemne temperatury, deszcz, silne promienie słońca. Dzięki temu nie tylko będą sprawne, ale ich wygląd również przetrwa próbę czasu. Ponadto nasze bramy garażowe stanowią nie lada wyzwanie dla osób, które bezprawnie chciałyby dostać się do wewnątrz.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje bram – segmentowe/rolowane oraz skrzydłowe. Te pierwsze sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Otwierają się bezpośrednio do góry, nie wymagają więc dodatkowego miejsca. Z kolei bramy skrzydłowe wyglądają bardzo reprezentacyjne i polecamy je zwłaszcza właścicielom długich podjazdów przy posesjach. W miejscach, gdzie zachodzi potrzeba dodatkowego doświetlenia, proponujemy zastosowanie bram przeszklonych.

Bezpieczeństwo na co dzień

Jeżeli chodzi o bramy garażowe Wrocław jest miastem, w którym mieści się nasze biuro. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą – opowiemy o naszych produktach, przedstawimy wstępny kosztorys i doradzimy w wyborze.

Wszystkie bramy mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie w zależności od Państwa preferencji. W każdej z nich montujemy również nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które zapobiegają samoczynnemu, nagłemu zamknięciu się bramy. Każdy produkt posiada pełną gwarancję oraz wszystkie wymagane certyfikaty.

Nasze bramy są w pełni zgodne z założeniami budownictwa energooszczędnego. Znajdujące się w nich systemy uszczelnień wpływają na wyjątkowo dobre właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu utrata ciepła jest minimalna.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do przeglądania oferty na stronie wszystkich, których interesują nowoczesne i stylowe bramy garażowe Wrocław to miasto, gdzie z naszych usług skorzystało już wielu właścicieli domów oraz przedsiębiorców.