Drzwi tarasowe Wrocław

Współcześnie panującym trendem w architekturze jest duże przeszklenie pomieszczeń, zyskujące coraz większą popularność także w budownictwie jednorodzinnym. Drzwi tarasowe zapewniają doskonałe oświetlenie za dnia oraz rozległy widok na podwórko czy krajobraz. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na zmaksymalizowanie powierzchni szyby, przy jednoczesnym zminimalizowaniu wagi całego systemu, co z kolei gwarantuje wysoką funkcjonalność. Wykonane z wysokiej jakości materiałów i starannie zaprojektowane pod kątem izolacyjności, skutecznie chronią przed niechcianą utratą ciepła z pomieszczenia. Jednocześnie, dzięki wyjątkowo lekkiej konstrukcji można je bardzo łatwo oraz bezszmerowo otworzyć, wpuszczając do pomieszczenia świeże powietrze. Mogą być dostosowane do potrzeb cieszącego się coraz większym zainteresowaniem budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Zaletą jest niski, praktycznie niezauważalny próg, całkowicie niwelujący jakiekolwiek utrudnienia przy przechodzeniu przez drzwi, zwiększając tym  samym bezpieczeństwo mieszkańców i ich gości. Optymalnym rozwiązaniem jest wybór drzwi przesuwnych lub podnoszono-przesuwnych, które w przeciwieństwie do tradycyjnych, otwierających się do wewnątrz okien, nie wymagają dużej przestrzeni, pozwalając na lepszą aranżację wnętrza. Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem drzwi tarasowych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej »

Drzwi PCV Wrocław

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży stolarki otworowej, przede wszystkim okien i drzwi. W zakres naszych kompleksowych usług wchodzi rzetelne doradztwo, sprzedaż wysokiej jakości produktów, a także ich profesjonalny montaż. Na życzenie klienta możemy dokonać niezobowiązującego spotkania w miejscu inwestycji, by pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania, dostosowanego do potrzeb i wymagań zleceniodawcy oraz wyznaczonego przez niego budżetu. Posiadamy szeroki wybór różnych rodzajów drzwi tarasowych.

Jako pasjonaci tematu, wiemy na co należy zwrócić uwagę, a czego unikać, dlatego współpracujemy wyłącznie z najbardziej renomowanymi, zaufanymi producentami, gwarantującymi najwyższą jakość i funkcjonalność. Szczególną uwagę przykładamy natomiast do montażu, gdyż nawet najlepsze systemy tarasowe nie będą dobrze wyglądać oraz w pełni funkcjonować, jeśli nie zostaną właściwie osadzone. Posiadamy odpowiednio wykwalifikowany personel, który dokłada wszelkich starań, by montaż przebiegał, szybko, sprawnie i solidnie, z zachowaniem norm budowlanych oraz ustalonych terminów. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub skorzystania z podanych danych telefonicznych czy mailowych.