Rolety naokienne

W domach znajdujących się w stanie surowym otwartym, gdy nadproże nie zostało specjalnie ukształtowane, możliwy jest montaż rolet naokiennych KALIMA RN (oraz KALIMA RT, czyli możliwość zabudowy, w domach o węższej grubości murów). Walorem tego typu rolet jest estetyczny i dyskretny wygląd końcowy.

Roletę montuje się wraz z oknem. Skrzynka zostaje umieszczona we wnęce pod nadprożem. Może zostać dodatkowo jedno- lub obustronnie obudowana lub też pozostać bez zabudowy. Taki sposób montażu umożliwia zastosowanie rolet zarówno w nowo powstających budynkach, jak i podczas wymiany okien. Rozwiązania techniczne Krispol umożliwiają zastosowanie rolet nadokiennych również w oknach przesuwnych – zarówno HST, jak i PSK

Najwyższa jakość dla wymagających

W ostatnich latach bardzo wzrosła liczba osób, które decydują się na montaż rolet zewnętrznych. Cieszą się one dużym powodzeniem zarówno wśród właścicieli posesji, mieszkań, jak i firm. Co ważne, popularność nie zależy tutaj od miejsca zamieszkania. Kiedy mówimy o produkcie, jakim są rolety zewnętrzne Wrocław, inne duże miasta oraz mniejsze miejscowości to miejsca, gdzie klienci poszukują takiego rozwiązania do swoich domów i mieszkań.

Oferujemy szeroki wybór rolet zewnętrznych wykonanych z najlepszych, wytrzymałych materiałów z najwyższą precyzją, posiadających wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające. Świadczymy kompleksowe usługi, zaczynając od ustaleń wstępnych, wykonania pomiarów, stworzenia projektu, aż po montaż i wsparcie posprzedażowe. Nasze rolety to inwestycja na lata – zawsze informujemy naszych klientów, jak prawidłowo ich używać, aby działały bezawaryjnie przez bardzo długi czas. Na wszystkie produkty oraz usługi montażowe udzielamy gwarancji.

Czytaj więcej »

Stylowe i funkcjonalne rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne to coś więcej niż zwykłe ograniczenie dopływu światła do pomieszczenia – prawidłowo zamontowane, przynoszą wiele korzyści domownikom przez cały rok. Nasze rolety dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, co pozwala klientom dobrać idealną wersję do elewacji swojego domu czy budynku mieszkalnego. Rolety doskonale sprawdzają się również w siedzibach firm, prezentując się elegancko z zewnątrz.

Kolejną zaletą rolet zewnętrznych jest fakt, że bez problemu można je zainstalować zarówno w istniejących już budynkach, jak i dopiero co budowanych.

Rolety to przede wszystkim znaczne podniesienie codziennego komfortu. W nocy zapewniają intymną atmosferę mieszkańcom, odgradzając ich od świateł i dźwięków dobiegających z ulicy. Ponadto pełnią one funkcję izolacyjną, redukując ubytki ciepła. Pozwala to na wygenerowanie realnych oszczędności na ogrzewaniu w sezonie jesienno-zimowym. Rolety zewnętrzne wpływają również na poczucie bezpieczeństwa – możliwość podłączenia ich do systemu alarmowego, specjalne wzmocnienia i dodatkowe zabezpieczenia skutecznie zniechęcą ewentualnych włamywaczy.

Nowoczesne rozwiązania w zasięgu ręki

Oferujemy wykonane w myśl najnowszych osiągnięć technologicznych rolety zewnętrzne Wrocław jest miastem, w którym działamy z powodzeniem od dłuższego czasu. Zyskaliśmy już wielu lojalnych klientów polecających nasze usługi kolejnym osobom.

Rolety mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie. Wyposażone w silnik, dają więcej swobody mieszkańcom, którzy są w stanie podnieść bądź opuścić roletę za pomocą pilota, a nawet ustawić konkretną godzinę, o której roleta otworzy się lub zamknie. Możliwość zintegrowania rolet z inteligentnymi systemami sterującymi w budynku z pewnością ucieszy wszystkie osoby stawiające na innowacyjne rozwiązania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich zastanawiających się nad założeniem rolet zewnętrznych we Wrocławiu i okolicach. W naszym salonie zaprezentujemy ofertę, przedstawimy wstępny kosztorys oraz pomożemy w wyborze.